Fešák Black a jeho ponožka

Fešák Black a jeho ponožka

Tříletý Black často sní, na co přijde. Nedělá to bezdůvodně – nějakou dobu strávil v útulku pro psy, a tak velmi dobře zná pravidlo „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Jeho strach, že na něj nezbyde, se mu už několikrát pořádně vymstil, když si počíhal na jídlo na rozpálené pánvičce, nebo si smlsnul na něčem, z čeho ho pak bolelo břicho.

 

 

Bolesti břicha a zvracení

Blackova poslední krádež se mu však málem stala osudnou. Nenapadlo ho totiž nic lepšího, než slupnout něco, co rozhodně nepatří mezi tradiční pochutiny. Blackovi majitelé o choutkách malého gurmána ale neměli ani tušení. Netrvalo dlouho, a začalo mu být pořádně zle. Zvracel, bříško ho bolelo tak, že si na něj nenechal ani sáhnout, a na krmení neměl ani pomyšlení. Jeho paničce to samozřejmě bylo divné, a tak ho raději vzala k veterináři.

 

 

Kontrastní rentgen a překvapení

Pan doktor vyslovil podezření, že má Black v trávicím traktu nějaké cizí těleso, které působí tyto obtíže. Odeslal proto pacienta na naši kliniku. Kontrastní rentgen, který jsme na základě informací z referujícího pracoviště provedli, podezření potvrdil. Jaké ale bylo překvapení, když jsme při zákroku z Blackova tenkého střeva odstranili… černou sportovní ponožku!

Black už se zotavuje z operace a daří se mu dobře. Přejeme mu, aby si zvykl na to, že už nemusí bojovat o jídlo, a aby se mu podobné nehody už navždy vyhýbaly.