O klinice

Naše veterinární klinika byla nově postavena na zelené louce a  otevřena 1. února 2010. Název Horská nenese jen podle ulice, v níž se nachází. Klinika se nachází ve městě Trutnov, v samotném podhůří Krkonoš. Ne nadarmo se o ní říká, že je jedinou veterinární klinikou, z níž se můžete kochat pohledem na Sněžku.

Zaparkovat můžete přímo na našem parkovišti se šesti parkovacími místy. V prostorné čekárně s bezbariérovým vchodem na vás čeká dostatek míst na sezení a pro vaše čtyřnohé přítele miska s vodou. Delší čekání vám sestřička či recepční zpříjemní něčím na čtení či nápojem.

Pracujeme ve dvou ordinacích. První slouží ke vstupnímu vyšetření, drobným zákrokům a sonografické diagnostice. Druhá ordinace je vyhrazena pro kočičí pacienty a akutní případy. Je vybavena digitálním rentgenem, inkubátorem a dvěma hospitalizačními boxy pro monitoring pooperačních a vážných stavů.

Psí a kočičí pacienti jsou na Horské veterinární klinice hospitalizováni v oddělených místnostech ve speciálních boxech. Protože víme, jak těžké je odloučení od páníčka, jsou návštěvy majitelů vítány.

Součástí naší kliniky je také laboratoř, ve které se nachází přístroje pro mikroskopii, hematologii a biochemické vyšetření krve.

Chirurgické zákroky provádíme ve sterilních klimatizovaných operačních sálech.

Horská veterinární klinika prošla v roce 2019 jako jedno z prvních veterinárních pracovišť certifikací dle mezinárodní normy ISO 9001:2016. Politiku kvality si můžete přečíst zde.

Těšíme se na setkání s vámi na Horské veterinární klinice!