Vysoká úroveň v přípravně i na sále

Chirurgické zákroky na naší klinice provádíme v klimatizovaných chirurgických sálech s filtrací vzduchu. Standardně používáme jednorázové operačního oblečení. Pacienti jsou před zákrokem připravováni podle nejvyšších požadavků na asepsi. Anestezie se provádí podle anesteziologických protokolů zohledňujících zdravotní stav jedince.

 

 

 

 

Od hlavy až po dutinu břišní

V oblasti hlavy upravujeme prodloužené měkké patro, nozdry, oční víčka. V dutině břišní provádíme resekce střeva, jaterních laloků, splenektomii, cystotomie, rekonstrukce uretheru, diafragmatické a perianální kýly. V dutině hrudní odstraňujeme postižené laloky plic a cizí tělesa z jícnu.

Provádíme rovněž rekonstrukce rozsáhlých kožních poranění.

 

 

 

Monitoring po operaci

Pacienty s hmotností nižší než 5 kg umisťujeme do vyhřívaného inkubátoru, kde je ponecháváme do doby úplného probuzení se stabilní tělesnou teplotou. Pacienty s tělesnou hmotností vyšší než 5 kg umisťujeme do hospitalizačních boxů a pravidelně monitorujeme jejich životní funkce. Každý pacient má svůj anesteziologický i hospitalizační protokol. Pacienty po chirurgickém zákroku předáváme majiteli v bdělém stavu schopné samostatné chůze.