Veselé Vánoce!

Veselé Vánoce!

Milí klienti,

rok se s rokem sešel a už je tu zase ta doba, kdy hledáme vánoční ozdoby, odháníme naše mazlíčky od kuchyňské linky a rozčilujeme se nad stojanem na stromek. Můžeme dát ruku do ohně za to, že navzdory předsevzetí letos toho bramborového salátu méně nesníme, nějaký dárek koupit zapomeneme, se všemi se sejít nestihneme, kapří řízky možná budou trochu připálené a skoro určitě se najde něco, co nás vytočí.

Přejeme vám proto všem, aby i přes všechnu nedokonalost a chyby byly vaše Vánoce krásné a třpytivé tak, jak si vy sami přejete, nikoliv podle návodů obchodních center. Abyste si stihli udělat čas na setkání s lidmi, na kterých vám záleží, a v paměti utkvěly vzpomínky na chvíle s rodinou a přáteli.

Na Horské veterinární klinice pro vás budeme i během vánočních svátků, vyjma Štědrého dne a Nového roku, kdy však bude v provozu naše pohotovostní služba. Podrobný rozpis služeb najdete zde.

My teď musíme ještě rychle dokoupit linecké, neboť to naše je tak nějak nedopečené, a taky dochází balící papír. Mimochodem, nemáte někdo nějaký tip, jak ukotvit stromeček, který se naklání na stranu? 🙂

Tým Horské veterinární kliniky