Míca se zlomenou pánví aneb tragédie s happyendem

Míca se zlomenou pánví aneb tragédie s happyendem

Ahoj,

jsem kočka. Na Horské veterinární klinice, kde jsem teď hospitalizovaná, mi říkají Míca. Minulý týden jsem se vydala na výlet a něco mě srazilo (asi auto, říká pan doktor). Bolelo mě doslova všecko. A jak jsem si tak ležela na silnici, najednou zastavil kousek ode mě nějaký pán.

Zvedl mě z asfaltu a odvezl mě na Horskou veterinární kliniku. Říkal, že prý jel zrovna na chalupu. Měl v autě ještě svého pejska, ale mně bylo tak zle, že jsem na něj ani nesyčela. Na klinice mě předal panu doktorovi, že prý vše zaplatí, jen když mi pomůžou.

Pan doktor mě nejdřív vyfotil z několika stran. Kdyby mě všecko nebolelo, protestovala bych, protože jsem byla špinavá a rozcuchaná. Na těch fotkách to ale stejně není vidět – tady vpravo, to je prý moje vícečetná zlomenina pánve.

Pak mě musel pan doktor operovat. Ráda bych vám to barvitě vylíčila, ale celou dobu jsem prospala, takže vám o tom moc nepovím. Každopádně operace pánve dopadla moc dobře, podívejte se na tuhle fotku!

Jím granulky (ale kapsičky voní mnohem lépe), v dlouhých chvílích dohlížím, aby tady vše pěkně odsýpalo, a zdobím. Myslím, že už zas vypadám celkem k světu! Zatím čekám tady na klinice. Protože jsem byla dobře krmená, vědí, že jsem asi odněkud utekla. Já jim ale neumím říct, kde mí páníčci bydlí. Hledám proto někoho, kdo by ocenil mou společnost.

PS.: Jsem mazlivá.