8. narozeniny Horské veterinární kliniky

8. narozeniny Horské veterinární kliniky

Je to až k neuvěření. Ještě před osmi lety byla úplným mláďátkem, a dnes už je z ní velká holka. Řeč je o naší klinice. 🙂

Za osm let jsme toho hodně zvládli a jsme šťastní, že jste s námi.

Podívejte se na 8 úspěchů naší kliniky z posledního roku.

Výběr nejzásadnějších bodů byl těžký. Nezahrnuje nespočet vyřešených komplikovaných případů, zachráněné nalezence nebo narozená zdravá mláďata, protože jejich seznam by se do osmi bodů rozhodně nevešel. A přitom právě tyto šťastné okamžiky jsou tím, co nás po celých osm let existence kliniky naplňuje a pohání jako motor vpřed.

 

Výsledek obrázku pro birthday cupcakePřivítali jsme v týmu nové tváře, Paulinu, Veroniku a Denisu.

 

Výsledek obrázku pro birthday cupcakeRozšířili jsme přístrojový arzenál o kvalitní digitální rentgen a další endoskopickou optiku STORZ.

 

Výsledek obrázku pro birthday cupcakeVytvořili jsme pro vás nové webové stránky.

 

Výsledek obrázku pro birthday cupcakeJako první veterinární klinika v České republice jsme se vydali na cestu k certifikaci pracoviště.

 

Výsledek obrázku pro birthday cupcakeStali jsme se sponzory dobrušské odbočky Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR.

 

Výsledek obrázku pro birthday cupcakeNavázali jsme spolupráci s klinikou Interwet ve Wroclavi.

 

Výsledek obrázku pro birthday cupcakePřipravili jsme pro naše pacienty nové hospitalizační boxy a vytvořili ryze kočičí koutek v čekárně, kde se naše předoucí pacientky budou cítit jako královny.

 

Výsledek obrázku pro birthday cupcakeMVDr. Stanislav Počta, Ph.D. přednesl na konferencích Kočka jako pacient ve veterinární praxi, které se konaly v Brně a Praze, přednášky pro veterináře na téma Pruritus a hypersenzitivní dermatózy u koček.

 

Těšíme se na dalších mnoho let s vámi a vašimi zvířátky.