Provoz kliniky během celostátní karantény

Provoz kliniky během celostátní karantény

Milí klienti,

provoz kliniky zůstává i během celostátní karantény nepřerušen. I během celostátní karantény můžete se svým zvířetem navštívit veterinární pracoviště nebo se obrátit na veterinární pohotovostní službu, která je nadále v provozu.

Abychom vašim zvířátkům mohli poskytovat veterinární péči i nadále, prosíme vás o striktní dodržování následujících pravidel.

Pravidla pro návštěvníky Horské veterinární kliniky s. r. o. během epidemie koronaviru:

  • Objednejte se! Chcete-li navštívit naši kliniku, domluvte si termín telefonicky (+420 777 305 410), e-mailem (info@veterinatrutnov.cz) nebo pomocí systému Reservio zde. Neobjednané pacienty v současné době neošetříme!
  • Kašlete? Přijďte jindy! Máte-li respirační obtíže nebo jste ve 14-denní karanténě, návštěvu Horské veterinární kliniky odložte. Pokud se jedná o akutní případ, zajistěte svému zvířátku jiný doprovod nebo se s námi spojte telefonicky, abychom našli řešení situace.
  • Stačí jeden páníček! Prosíme, aby pacienta doprovázel na Horskou veterinární kliniku jen jeden člověk. Další doprovod bude muset počkat před budovou.
  • Poslužte si! 🙂 Při návštěvě našeho pracoviště použijte desinfekci na ruce, která je, stejně jako papírové ubrousky, k dispozici na recepci.

Sledujte náš web, po dobu celostátní karantény budeme přidávat články a zajímavosti, aby vám to lépe utíkalo. Stejně tak vám dáme echo v případě dalších novinek a změn.

S přáním pevného zdraví,

tým Horské veterinární kliniky